Головна » 2014 » Січень » 11 » Магістерська робота (дисертація)
18:41
Магістерська робота (дисертація)

Магістерська робота (дисертація) з предметів філософія, політологія, соціологія, релігієзнавство, педагогіка, психологія, економіка, мовознавство, історія, тел. 0957522470, 0975032504.

 

Магістерська робота являє собою випускну роботу наукового характеру, яка пишеться на завершальному етапі навчання в магістратурі.  Магістратура - це ступінь вищої освіти на базі ступеня бакалавра або спеціаліста або друга вища освіта, якщо мова йде про отримання другої спеціалізації. Тривалість навчання в магістратурі від 1,5 до 2-х років.
Відмінні риси магістерської роботи чи магістерської дисертації як її називають в деяких ВУЗах - це наукова новизна, актуальність, науково-дослідницький характер, самостійність. Магістерська робота або дисертація набагато вище рівня, ніж бакалаврська або дипломна фахівця, в той же час значно нижче рівня кандидатської дисертації. Обсяг магістерської роботи триває від 80 до 120 сторінок. Магістерська робота, як і будь-яка інша наукова робота, має складатися з вступу, в якому обов'язково вказується актуальність і доцільність обраної теми, розкривається значення і стан наукової проблеми, мета і завдання, об'єкт (вибрані для дослідження явища або процеса), предмет в рамках об'єкта і гіпотеза дослідження. Після вступу йде основна частина, в якій необхідно провести і подати письмово огляд літератури за темою і вибір напрямків дослідження, описати проведені теоретичні або експериментальні дослідження, а також їх аналіз.
У змісті магістерської роботи (дисертації) повинні бути наведені переконливі аргументи на користь обраної концепції.
Практична чи аналітична частина магістерської роботи повинна містити загальний опис об'єкта дослідження, аналіз досліджуваної проблеми. Якщо в роботі передбачаються розрахунки, то необхідно використовувати фактичні дані, оброблені за допомогою сучасних методів обробки даних. Так само, повинні бути приведені розрахунки окремих показників.
З деяких дисциплін у магістерській роботі передбачена Проектна частина роботи, вона являє собою розробку рекомендацій та заходів щодо вирішення досліджуваної проблеми (наприклад, щодо вдосконалення управління організацією, організаційної структури, оптимізація програми, способи підвищення економічних показників ...), а також підтверджений розрахунками аналіз результатів використання запропонованих заходів або обгрунтування передбачуваних результатів використання запропонованих заходів.

Переглядів: 412 | Додав: ondifua | Рейтинг: 0.0/0